Landskamp
NORGE – AUSTRALIA
23. mars
Landskamp
NORGE – PANAMA
6. juni
Showkamp
OMKAMPEN: Norge ’98 – Brasil ’98
9. juni
Motorshow
Ullevaal XTREME
16. juni
Ishockeykamp
Henche & Zucca Summer Classic
11. august
Nations League
NORGE – KYPROS
6. september
Nations League
NORGE – SLOVENIA
13. oktober
Nations league
NORGE – BULGARIA
16. oktober
NM Herrer
ROSENBORG – STRØMSGODSET
2. desember
EM-kvalifisering
NORGE – SVERIGE
26. mars
EM-kvalifisering
NORGE – ROMANIA
7. juni
Konsert
RAMMSTEIN-KONSERT
18. august
EM-kvalifisering
NORGE – MALTA
5. september
VM-kvalifisering
NORGE – SPANIA
10. oktober
20:45
EM-kvalifisering
NORGE – FÆRØYENE
15. november
NM Herrer
HAUGESUND – VIKING
8. desember
Nations League
NORGE – ØSTERRIKE
4. september
EM-kvalifisering
NORGE – WALES
22. september
EM-playoff
NORGE – SERBIA
8. oktober
Nations League
NORGE – ROMANIA
11. oktober
14. oktober 2020
NORGE – NORD-IRLAND
14. oktober
NM Kvinner
LILLESTRØM – VÅLERENGA
13. desember
VM-kvalifisering
NORGE – NEDERLAND
1. september
20:45
VM-kvalifisering
NORGE – GIBRALTAR
7. september
20:45
VM-kvalifisering
NORGE – ARMENIA
16. september
18:00
VM-kvalifisering
NORGE – MONTENEGRO
11. oktober
20:45
VM-kvalifisering
NORGE – BELGIA
26. oktober
NM Kvinner
SANDVIKEN – VÅLERENGA
31. oktober
15:00
VM-kvalifisering
NORGE – LATVIA
13. november
18:00
Landskamp
NORGE – SLOVAKIA
25. mars
18:00
Landskamp
NORGE – ARMENIA
29. mars
19:00
VM-kvalifisering
NORGE – POLEN
12. april
19:00
NM Herrer
BODØ/GLIMT – MOLDE
1. mai
16:00
UEFA Nations League
NORGE – SLOVENIA
9. juni
20:45
UEFA Nations League
NORGE – SVERIGE
12. juni
18:00
Landskamp
NORGE – NEW ZEALAND
25. juni
17:00
Konsert
KYGO-KONSERT
2. juli
17:00
Showkamp
MANU – ATLÉTICO
30. juli
13:45
VM-kvalifisering
NORGE – ALBANIA
6. september
18:30
UEFA Nations League
NORGE – SERBIA
27. september
20:45
Landskamp
NORGE – BRASIL
7. oktober
19:00
NM Kvinner
BRANN – STABÆK
5. november
16:00
Landskamp
NORGE – FINLAND
20. november
14:00
NM Herrer
BRANN – LILLESTRØM
20. mai
16:00
Toppserien
LYN – VÅLERENGA
3. juni
13:45
EM-kvalifisering
NORGE – SKOTTLAND
17. juni
18:00
EM-Kvalifisering
NORGE – KYPROS
20. juni
20:45
Showkamp
MANU – LEEDS
12. juli
17:00
Landskamp
NORGE – JORDAN
7. september
19:00
EM-Kvalifisering
NORGE – GEORGIA
12. september
20:45
Nations League
NORGE – ØSTERRIKE
22. september
19:00
EM-Kvalifisering
NORGE – SPANIA
15. oktober
20:45
Nations League
NORGE – FRANKRIKE
27. oktober
19:00
Landskamp
NORGE – FÆRØYENE
16. november
18:00
NM Kvinner
ROSENBORG – VÅLERENGA
25. november
16:15
Nations League
NORGE – PORTUGAL
1. desember
19:00
NM Herrer
BODØ/GLIMT – MOLDE
9. desember
16:00
Privatlandskamp
NORGE – TSJEKKIA
22. mars
18:00
Privatlandskamp
NORGE – SLOVAKIA
26. mars
19:00
Privatlandskamp
NORGE – KOSOVO
5. juni
19:00
Nations League
NORGE – ØSTERRIKE
9. september
20:45
Nations League
NORGE – SLOVENIA
10. oktober
20:45
Nations League
NORGE – KASAKHSTAN
17. november
18:00
Norgesmesterskap
CUPFINALE KVINNER
24. november
Norgesmesterskap
CUPFINALE HERRER
7. desember

Åpningstider Meet Ullevaal

Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lør-Søn

08:00 – 23:00
08:00 – 23:00
08:00 – 23:00
08:00 – 23:00
08:00 – 16:00
Åpent ved forespørsel

Mandag 08-23
Tirsadg 08-23
Onsdag 08-23
Torsdag 08-23
Fredag 08-16
Ellers åpent ved forespørsel